Najlepsza seksowna bielizna erotyczna na rynku

Bielizna erotyczna
BIELIZNA EROTYCZNA
Coraz śmielej podchodzimy do spraw seksu i erotyki. Łatwiej przychodzi nam też komunikacja z partnerem, wyrażanie swoich potrzeb. Od rozmów już niedaleko do czynów: dobieramy różne akcesoria i stroje, a to sprawia, że nasze sypialniane zabawy przypominają małe, kameralne występy, tylko dla naszego partnera. Ważną, jeśli nie najważniejszą rolę w tych miłosnych pokazach odgrywa bezsprzecznie bielizna erotyczna.

Seksowna bielizna erotyczna dla Niej

Wybór bielizny erotycznej dla kobiet jest bardzo szeroki. Do pań zwykle przemawiają gorsety, koronkowe biustonosze czy fikuśne stringi. Popularne są również najzwyklejsze figi, które przystosowuje się do łóżkowych zabaw poprzez dodanie niewielkiego otworu. Niezawodne są także zwiewne, prześwitujące halki, które dodają urody i delikatności. Śmielsze kobiety wybierają skórzane stroje – podkreślające uległość lub dominację. Na „topie” są też nigdy nie nudzące się przebrania – pielęgniarki, policjantki a nawet nauczycielki. Do bardzo odważnych rodzajów bielizny erotycznej należy zaliczyć także przebrania za zwierzęta – tu dominują stroje kota, lisa, tygrysa. Osoby, które stawiają na nagość i brak tajemnic w łóżku gustują w bieliźnie bodystocking - to stroje wykonane z delikatnej siateczki, podobnej do tej, z której produkowane są rajstopy. Użytkowniczka może z dumą eksponować wszystkie swoje walory, ponieważ każdy cal jej ciała jest odkryty.

Seksowna bielizna erotyczna dla Niego

Nie każdy zdaje sobie sprawę, że bielizna erotyczna dla mężczyzn również istnieje. Oczywiście wybór jest o wiele mniejszy niż w przypadku kobiet. Dla mężczyzn dedykowane są w większości ozdobne slipy lub bokserki – dominują skórzane, z paskami, ćwiekami itp. Odnaleźć można majtki zawiązywane – podobne do damskich gorsetów. Popularne są także najzwyklejsze stringi wersji męskiej, mogą być z dodatkowymi szelkami. Niekiedy slipy wykonane są z siateczki, podobnej do wyżej wspomnianej bielizny bodystocking lub wzorzystego materiału - w kratę lub panterkę. Dla ozdoby doczepiane są rogi, serduszka czy puchate, przyjemne w dotyku elementy. Mężczyźni także się przebierają – najczęściej spotykane są stroje policjanta, strażaka lub lekarza.
home_store_list_icon_1home_store_list_icon_1
home_store_list_icon_2home_store_list_icon_2
home_store_list_icon_3home_store_list_icon_3

napisz do Nas

kontakt@lovecenter.com.pl

masz pytania? śmiało pisz
odpowiemy na każde pytanie

bijouxbijoux
funfactoryfunfactory
lelolelo
obsessiveobsessive
wevibewevibe
pjurpjur