Najlepsze dilda na rynku

Dildo
DILDA
Dildo to inaczej sztuczny penis, służący do penetracji w pojedynkę lub parach. Obecnie wybór tego akcesorium jest bardzo szeroki, a co za tym idzie – trudny. Przy dobieraniu odpowiedniego dilda warto zwrócić uwagę na coś więcej niż tylko rozmiar i cenę.

Dildo może być wykonane z silikonu, który nie powoduje reakcji alergicznej lub ze szkła – to bardzo twardy materiał, podobnie jak ceramika, której też używa się przy produkcji sztucznych penisów. Przy doborze materiału trzeba kierować się przede wszystkim osobistymi preferencjami, a także aspektami zdrowotnymi – aby uchronić się przed nieprzyjemnymi objawami uczulenia, dobrze jest upewnić się, że nie jesteśmy obciążeni tą przypadłością. Jeśli tak, uważnie zapoznawajmy się z etykietami produktu. Wszak korzystanie z tej zabawki erotycznej powinno być przyjemnością, a nie kojarzyć się z cierpieniem.

Oprócz gładkich dild możemy wyróżnić także takie ze specjalnymi wypustkami – służą one do jeszcze bardziej intensywnego pobudzania. Należy pamiętać, że wrażliwi użytkownicy mogą potrzebować jednak delikatnych pieszczot. Dla tych odważniejszych mogą spodobać się te bardziej wyszukane – np. z rowkami układającymi się w ciekawe wzory.

Sztuczne penisy używane są zarówno przy zabawach analnych jak i waginalnych – jednak do każdej z nich potrzebujemy innego rodzaju tego akcesorium. Waginalne dildo bywa zakrzywione i jest nieco większe od analnego. Jest też nieco twardsze. Z kolei analne ma bardziej zaokrąglony kształt ze względów bezpieczeństwa – delikatność przede wszystkim.

Dildo może mniej lub bardziej przypominać prawdziwego penisa. Wybrać możemy różnokolorowe podłużne lub zakrzywione kształty, które raczej nie wyglądają jak męska część ciała, niektórzy jednak sięgają po realistyczne odzwierciedlenie penisa, które zazwyczaj ma również specyficzną teksturę, nie jest gładkie.

Ręczne dilda, doczepiane do rozmaitych powierzchni (mają specjalną przyssawkę) lub też przypinane do ciała partnera lub partnerki - wybór sztucznego penisa zależy przede wszystkim od tego, czy będziemy go używać sami czy z pomocą, a także od rodzaju łóżkowych zabaw, które planujemy.

Dla osób, którym zależy na stymulacji punktu G najlepszym wyborem będzie dildo zakrzywione, proste z kolei polecane jest użytkownikom, którzy potrzebują intensywnej i głębokiej penetracji. Kształtów jest jednak o wiele więcej – mogą być bardziej lub mniej zaokrąglone, składać się z kilku różnych elementów (np. kulek) i mieć różne końcówki – takie wariacje zwiększają doznania.
home_store_list_icon_1home_store_list_icon_1
home_store_list_icon_2home_store_list_icon_2
home_store_list_icon_3home_store_list_icon_3

napisz do Nas

kontakt@lovecenter.com.pl

masz pytania? śmiało pisz
odpowiemy na każde pytanie

bijouxbijoux
funfactoryfunfactory
lelolelo
obsessiveobsessive
wevibewevibe
pjurpjur