Najlepsze kulki gejszy na rynku

Kulkigejszy
KULKI GEJSZY
Kulki gejszy, nazywane inaczej kulkami waginalnymi są prostym akcesorium erotycznym przeznaczonym dla kobiet. Gadżety te znano już w starożytności i używano ich na Dalekim Wschodzie - w Japonii i Chinach. Dzisiaj kulki te rekomendowane są przez położne oraz ginekologów dla kobiet, które niedawno urodziły, ponieważ w ten sposób można osiągnąć szybciej pełną sprawność mięśni Kegla.

Niektórzy specjaliści wskazują również na pozytywne działanie tego gadżetu w okresie po menopauzie. Kulki gejszy jednak mogą być używane na co dzień przez kobiety w celach ćwiczenia mięśni dna miednicy. Badania potwierdzają, że regularne ćwiczenia powodują większą przyjemność i satysfakcję płynącą ze współżycia seksualnego. Dzieje się tak, ponieważ kobieta intensywniej odbiera bodźce erotyczne w waginie, a także co ciekawe zapewnia większe zadowolenie z seksu również partnerowi.

Trening z wykorzystaniem kulek gejszy jest bardzo prosty i polega na włożeniu sobie ich przez kobietę do waginy. Eksperci zalecają używanie ich podczas różnych aktywności takich jak bieganie, uprawianie fitnessu, taniec czy chociażby energiczny chód. Oczywiście z początku treningi powinny zamykać się na kilkunastu minutach, aczkolwiek z czasem, po przyzwyczajeniu się do tego gadżetu, można je wydłużyć do nawet trzech godzin. Kulek tych można używać właściwie w każdej sytuacji na co dzień, są one niewidoczne i dyskretne. Najczęściej można się zetknąć z podwójnymi kulkami gejszy, aczkolwiek niektórzy producenci oferują pojedyncze. Akcesoria różnią się także między sobą wagą - jest ona uzależniona od stopnia zaangażowania w treningi oraz indywidualne upodobania każdej kobiety. W sprzedaży są też specjalne kulki, których celem jest zapewnienie przyjemności erotycznych - połączone są wówczas z wibratorami.

Ważne jest jednak, aby wybierać mądrze, kupując kulki gejszy. Trzeba zwrócić uwagę na bezpieczeństwo materiału, z którego zostały wykonane, zwłaszcza w sytuacji, gdy trening przy ich użyciu przekracza już godzinę dziennie.
home_store_list_icon_1home_store_list_icon_1
home_store_list_icon_2home_store_list_icon_2
home_store_list_icon_3home_store_list_icon_3

napisz do Nas

kontakt@lovecenter.com.pl

masz pytania? śmiało pisz
odpowiemy na każde pytanie

bijouxbijoux
funfactoryfunfactory
lelolelo
obsessiveobsessive
wevibewevibe
pjurpjur