Najlepsze prezerwatywy na rynku

Prezerwatywy
PREZERWATYWY
Prezerwatywy zapoczątkowały rewolucję obyczajową. Wyzwoliły kobiety, dając im możliwość czerpania satysfakcji z życia seksualnego, nieobarczonej konsekwencjami w postaci kolejnej ciąży. Jesteś wyposzczona seksualnie i umówiłaś się na kolację z przystojnym kolegą? Być może ten wieczór skończy się u niego lub u ciebie. Jeśli uprawiasz seks bez zobowiązań, nie zapominaj o zabezpieczeniu. Prezerwatywy nie tylko ochronią cię przed nieplanowaną ciążą, ale też przed chorobami przenoszonymi drogą płciową.

Do wyboru do koloru...
Na rynku dostępne są różne modele prezerwatyw, projektowane z myślą o specyficznych potrzebach użytkowników. Na przykład cienkie prezerwatywy, które są jednocześnie trwałe, a pozwalają na większą bliskość. Prezerwatywy prążkowane, które dostarczają mocniejszych wrażeń, czy prezerwatywy nawilżane, które zapewniają odpowiednią śliskość podczas stosunku. Są też prezerwatywy smakowe i zapachowe.

Jak dopasować odpowiednią prezerwatywę? Wybierz rozmiar, ponieważ za duża prezerwatywa może ześlizgnąć się z małego penisa, a za mała pęknąć w najmniej oczekiwanym momencie. Wybieraj prezerwatywy znanych marek, odpowiednio przechowywane i patrz na datę ważności. Możesz nie wiedzieć, kiedy minie termin przydatności prezerwatywy trzymanej w szafce nocnej.

Dlaczego warto wybrać prezerwatywy? Zaletą prezerwatyw jest nie tylko ich niezawodność, ale też możliwość antykoncepcji bez ingerowania w organizm. Środki hormonalne wcale nie dadzą większej pewności, a mają szereg skutków ubocznych i wpływają na libido kobiety, mogą sprzyjać tyciu, pojawieniu się trądziku.

Twoje dziecko jest w wieku dorastania? Czas na pierwszą poważną rozmowę na temat życia seksualnego. Nie rób tabu z tematu, współczesne dzieci dojrzewają szybciej i w przypływie młodzieńczego zauroczenia, warto, by były przygotowane na odpowiedzialne rozpoczęcie życia seksualnego. Zakup dorastającemu dziecku prezerwatywy.

Gdzie kupić prezerwatywy? Możesz kupić je przez internet lub w drogeriach. Ważny jest sposób ich przechowywania, nie noś prezerwatyw w portfelu, nie ściskaj ich nadmiernie. Unikaj wystawiania ich na słońce i ujemnych temperatur.
home_store_list_icon_1home_store_list_icon_1
home_store_list_icon_2home_store_list_icon_2
home_store_list_icon_3home_store_list_icon_3

napisz do Nas

kontakt@lovecenter.com.pl

masz pytania? śmiało pisz
odpowiemy na każde pytanie

bijouxbijoux
funfactoryfunfactory
lelolelo
obsessiveobsessive
wevibewevibe
pjurpjur